KONST / Litografier / Färglitografi 16003363
nr 1600 3363
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 173/290. Färglitografi, bildmått: 41x31 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 26 februari 2024
kl 20:44:22
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr